Županijske lige: Glavicama novi poraz, slavlja Trilja i Čaporica

Objavljeno: 30 travnja, 2017
lopta

U dugom razredu županijskog nogometnog prvenstva Trilj je slavio protiv Trogira, Čaporice su preokretom svladale Tekstilac, a poraz su upisale i Glavice u Vinjanima…

VINJANI – GLAVICE 3:0 (0:0)
(Pejić 49′, Bago 80′, Krištić 88′)

Novi poraz potpisale su Glavice, ovog puta u Vinjanima. S obzirom na ostale rezultate 22. kola, izgledno je će Crveni od naredne sezone biti u najnižem rangu natjecanja, odnosno u društvu Tekstilca, Čaporica i Trilja.

Gosti su do pobjede došli golovima u drugom poluvremenu, ali svakako treba spomenuti i kako je u 14. minuti s klupe isključen trener Ante Milanović zbog vrijeđanja suca, a istim putem je zbog crvenog kartona krenuo i Ivan Jukić u 72. minuti.

Tabl-1

TRILJ – TROGIR 3:2 (2:1)
(M. Vukas 9′, A. Vukas 26′ 11m, 84′ 11m / Ružičić 39′, 79′ 11m)

Čak tri kaznena udarca dosudio je sudac na susretu u kojem je Trilj slavio protiv Trogira rezultatom 3:2. Domaćini su imali vodstvo od 2:0, gosti se vratili na 2:2, ali šest minuta prije kraja Vukas je drugim golom s 11 metara donio sva tri boda svojoj momčadi.

ČAPORICE – TEKSTILAC 4:3 (1:3)
(Lizatović 21′, 49′, 78′, Pavela 93’/ Arbanas 13′, Jukić 33′, Milanović-Litre 37′)

Nevjerojatan preokret izvele su Čaporice protiv Tekstilca koji je u 37. minuti imao vodstvo od 3:1, da bi u nastavku domaćini predvođeni trostrukim strijelcem Ivicom Lizatovićem preokrenuli. Pobjednički gol, pak, zabio je Josip Pavela u 93. minuti utakmice.