Županijske lige: Novi porazi za Glavice i Tekstilac, Čaporice svladale lidera prvenstva

Objavljeno: 14 svibanj, 2017
lopta

Nogometni vikend donio je još jedan očekivan poraz za momčad Glavica, baš kao i Tekstilca u rangu niže, dok su ugodno iznenađenje svojim navijačima priredile Čaporice…

POSTIRA SARDI – GLAVICE 4:0 (2:0)
(Eterović 22′, 43′ 11m, Lukić 77′, Da Silva 81′)

Glavice su na gostovanju u Postirama doživjele već 19 poraz u 24. prvenstvena kola, zbog čega i dalje uvjerljivo drže “fenjer”. Domaćin je s dva gola u svakom poluvremenu rutinirano došao do pobjede i time nevjerojatnu seriju poraza Crvenih produžio za još jednu utakmicu.

Tabl-1

ČAPORICE TRILJ – HVAR 2:1 (0:0)
(Pantović 65′, Norac-Kevo 67’/ Tandara 82′)

Pravo malo iznenađenje priredile su Čaporice koje su svladale najbolju momčad lige Hvar. Domaćin je već u sedmoj minuti imao priliku iz kaznenog udarca doći do vodstva, ali nije to iskoristio. Ipak, u 65. minuti je Pantović pogodio za vodstvo, da bi dvije minute poslije Norac-Kevo povećao na 2:0. Osam minuta prije kraja Tandara je zabio za goste i konačnih 2:1.

TEKSTILAC – DALMATINAC 1:4
(Pupačić ag / Grabar 2, Carev, Cota)

Pet golova vidjeli su gledatelji u Sinju i to svih pet u režiji gostujućih igrača, od kojih je jedan završio u njihovoj mreži. Bio je to novi poraz sinjske momčadi tako da je posljednja pozicija i dalje u njihovom vlasništvu.