Županijske lige: Teški porazi Tekstilca i Trilja

Objavljeno: 26 ožujak, 2017
lopta

Još jedan nogometni vikend je iza nas, ali izuzev preporođenih Čaporica, ostatak društva redao je poraze i to upečatljive…

GLAVICE – OMLADINAC 0:2 (0:1)
(Vladović 25′, Vladović 66′)

Treći poraz u nizu Glavice su upisale na domaćem terenu protiv Omladinca. Gosti su do vodstva došli u 25. minuti golom Vladovića, dok je konačnih 0:2 postavio Vrdoljak u 66. minuti susreta. Unatoč porazu Glavice su i dalje ostale na pretposljednjem mjestu na tablici, s bodom više od fenjeraša Mračaja.

Tabl-1

HVAR – TEKSTILAC 7:0 (2:0)
(Planjar 12′, 60′, 91′, Maroević 33′, Radovanović 52′, Tandara 76′, Lovrinčević 84′)

Pravi potop doživjeli su igrači sinjskog Tekstilca na gostovanju u Hvaru. Čak sedam golova zabio je domaćin očito nedoraslom suparniku i time mu sezonu još više učinio težom, odnosno za brzi zaborav.

VRLIKA – TRILJ 6:0 (2:0)
(Vicić 7′, 47′, 49′, Romić 13′, Slavić 55′, 61′)

Težak poraz potpisali su i nogometaši Trilja koji je nakon zimske stanke potpuno neprepoznatljiv i reda poraz na poraz. Ovog puta Trilju je lekciju održala Vrlika pobjedom od čak 6:0, od čega vrijedi istaknuti tri gola Vicića.

ČAPORICE TRILJ – TROGIR 2:2 (2:1)
(Lizatović 33′, Pavela 43’/ Žaja 36′, Družianić 53′)

Sjajnu proljetnu formu Čaporice su potvrdile na gostovanju u Trogiru, gdje su dogovorom klubova formalno upisani kao domaćin. Čaporice su dva puta bile u vodstvu, ali domaćin se vratio pa je na kraju svakom zasluženo pripao po bod.