BELAN VRLIKA  MIJETON hrv COMMODO OMNIA FIS Z&T

Gimnastičari uzeli medalje na Aton kupu u Nedelišću

Autor/ica
Objavljeno: 11 studenoga, 2025
GIMNASTIKA ()

Izvor: Gimnastički klub Sinj

U ovoj općini na sjeveru Hrvatske, u Međimurskoj županiji, u subotu je održano natjecanje Osnovnog programa u organizaciji GK Nedelišće, u gimnastičkoj dvorani SGC ‘Aton’ u muškoj sportskoj gimnastici i ženskoj sportskoj gimnastici, pod vodstvom trenera Josipa Malbaše i Radmile Kitanović Krstić, izvijestili su iz Gimnastičkog kluba Sinj.

Na natjecanju su nastupila 32 kluba s preko 350 natjecatelja iz cijele Hrvatske. Gimnastički klub Sinj nastupio je u četiri kategorije s 21 natjecateljem.

MSG – kategorija (kadeti). U kategoriji kadeta nastupili su Toni Topić, Ante Sablić, Frano Radan i Emanuel Malbaša. Kadeti su osvojili ekipno drugo mjesto i srebrnu medalju iza GK Vindija Varaždin.

MSG – kategorija (juniori). U kategoriji juniora nastupili su Bartul Šuste, Marko Poljak, Andrija Abram Vuletić, Leon Alebić. Najuspješniji nastup imao je Andrija Abram Vuletić koji je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju s osvojenih 111.000 bodova iza kolege iz GK ZTD Hrvatski sokol s osvojenih 111.500 bodova. Ekipa juniora osvojila je ekipno prvo mjesto i zlatnu medalju.

ŽSG – kategorija VI. (starije kadetkinje). U kategoriji VI. nastupile su: Klara Bojić, Sara Jukić, Mia Boko, Petra Pupić i Talia Baković. Djevojke su u ekipnom dijelu natjecanja zauzele 7. mjesto.

ŽSG – kategorija VIII. (juniorke). U kategoriji VIII. nastupile su: Antonia Plazibat, Tara Poljak, Hidaete Qenaj, Marta Klapež, Lucija Roguljić, Natali Topić, Antea Bošnjak i Luna Blažević.
Djevojke su u ekipnom dijelu natjecanja zauzele 8. mjesto.

GIMNASTIKA ()

ferata@ferata.hr
0997370409