BELAN VRLIKA PIJACA  MIJETON hrv solar COMMODO OMNIA FIS Z&T

Župan Ževrnja otvara Polikliniku za rehabilitaciju osoba sa smetnjama u razvoju

Autor/ica
Objavljeno: 9 prosinca, 2014
zlatko_zevrnja

Splitsko-dalmatinski župan Zlatko Ževrnja sutra u 10 sati i 30 minuta otvorit će Polikliniku za rehabilitaciju osoba sa smetnjama u razvoju (zgrada bivše školske poliklinike u Splitu).

Objekt je u isključivom vlasništvu Splitsko-dalmatinske županije koja je bila i investitor ove izgradnje s ukupnim ulaganjem u iznosu od 8,2 milijuna kuna u protekle dvije godine. Koriste ga četiri županijske zdravstvene ustanove: Poliklinika za rehabilitaciju osoba sa smetnjama u razvoju, Dom zdravlja SDŽ, Zavod za hitnu medicinu SDŽ i Nastavni zavod za javno zdravtsvo SDŽ.

ferata@ferata.hr
0997370409