Druga ŽNL: Gostujuće pobjede Glavica i Čaporica

Objavljeno: 19 rujna, 2021

Ovog vikenda s natjecanjem je krenula i Druga županijska liga u kojoj se od naših predstavnika natječu Glavice, Tekstilac, Čaporice i Trilj…

Lokalni okršaj Trilja i Glavica zaključen je slavljem gostiju koji su već do 19. minute, golovima Vukovića i Boškovića, imali dva gola prednosti. U 44. za domaće je smanjio Šipić, da bi u nastavku Grubišić s dva gola podignuo prednost Glavica na 1:4. Debelo u sudačkoj nadoknadi Kurtović-Vileta je postavio završnih 2:4.

Gostujuću pobjedu upisale su i Čaporice u Srinjinama i to unatoč činjenici što su od 20. minute igrale s igračem manje zbog isključenja vratara. Trostruki strijelac za goste bio je Jurić.

Nogometaši Tekstilca su na domaćem terenu upisali poraz od Mosor Žrnovnice rezultatom 0:2.