Druga ŽNL: Poraz Tekstilca, Trogir prvak

Objavljeno: 18 svibnja, 2021

U odgođenoj utakmici 10. kola Druge ŽNL Tekstilac je upisao uvjerljiv poraz na gostovanju u Trogiru…

S dosta nade sinjska je momčad otputovala u Trogir. Minus četiri uoči utakmice pobjedom se moglo otopiti na svega bod zaostatka, uz podatak da Trogir ubrzo još mora i na gostovanje u Sinj.

Ipak, domaćin je potvrdio kvalitetu i već je do 25. minute poveo 3:0, da bi s još dva gola u nastavku otklonio svaku sumnju i time pobjegao na nedohvatljivih plus sedam u poretku te se definitivno okitio naslovom prvaka.

Bez obzira na poraz, u redovima Tekstilca imaju razloga za zadovoljstvo zbog uspješne sezone i same činjenice da su se borili za sam vrh sve do pred kraj natjecanja.

Tekstilac ima za odigrati još dvije utakmice, za vikend protiv Jadrana u Supetru i potom zaključno s Trogirom u Sinju.