Hrvace i OSK u 22. kolu praznih ruku

Objavljeno: 10 travnja, 2021

Hrvace i OSK u 22. kolu trećeligaškog prvenstva nisu imali razloga za zadovoljstvo…

USKOK – HRVACE 2:1 (1:0)

Ovaj susret igrao se na Gradskom stadionu u Sinju zbog suspenzije stadiona na Klisu, a na kraju su se u gostima bolje snašli nominalno domaćini, igrači Uskoka. U 13. minuti Klišani su stigli u vodstvo, zabio je Šošić, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor.

Već u prvoj minuti drugog dijela Uskok podebljava svoju prednost, ovog puta u strijelce se upisao Cikojević. Imale su Hrvace kazneni udarac u 66. minuti, ali Plavša je loše pucao i prilika je otišla u nepovrat. Tek u završnici, točnije u 87. minuti, Stefanović je ublažio poraz.

U sljedećem kolu Hrvace su domaćin GOŠK-u.

ZMAJ (B) – OSK 4:1 (1:0)

OSK je u Blatu visoko poražen, iako se dobro držao sve do pred kraj prvog dijela. Vodstvo domaćinu donio je Kordić u 39. minuti, ali pravi potop uslijedio je u drugom dijelu utakmice.

U 50. minuti Marinović zabija za 2:0, a do novog zgoditka čekalo se točno 20 minuta kada domaćini u tri minute postižu dva gola. Prvi je od ta dva djelo je Poljaka, a drugi Protića. U posljednjoj minuti za goste je smanjio Tadić.