Hrvace poražene na Korčuli

Objavljeno: 30 rujna, 2014

Hrvace - HajdukB

Hrvace su u okviru osmog prvenstvenog kola gostovale u Blatu na Korčuli, gdje su od domaćeg Blata poražene rezultatom 3:0.

Zmaj B – Hrvace 3:0 (3:0)

Gledatelja: 500
Sudac: Ivan Zdrilić (Poličnik)

Zmaj: Milina, Crnac, Čagalj, Vrkić (od 60. Prižmić), Špaleta, Balić, Sardelić, Mušić (od 76. Žuvela), Šešija (od 41. Roso), Lončarić, Šeparović.

Hrvace: Labrović, Ćurković, Ajduković (od 34. Borozan), Božinović, Zorica, Bašić-Šiško, Dukić (od 75. Buljac), Velemirović (od 51. Đipalo), Barać, Marunica, Čović.

Domaći su sve dileme oko pobjednika riješili u prvom poluvremenu u kojem su zabili sva tri pogotka.

Prvi gol za Zmaj zabio je bivši igrač Junaka Bože Balić u devetoj minuti, a isti igrač je u 36. udvostručio prednost svoje momčad, ovaj put udarcem s bijele točke.

Konačan rezultat postavio je Vrkić u posljednjoj minuti prvog poluvremena.

U narednom kolu Hrvace će na domaćem travnjaku ugostiti momčad splitskog Hajduka, a taj susret na rasporedu je u subotu s početkom u 16 sati.

Podsjećamo, sutra (srijeda), Junak će na Gradskom stadionu u Sinju svoj susret osmog kola odigrati protiv Croatije iz Zmijavaca.