Odbojka: Sinjanke u drami bolje od Drenove

Objavljeno: 27 studenoga, 2022
ZOK Sinj

Sjajnu utakmicu odigrale su odbojkašice Sinja i riječke Drenove. Susret se protegnuo u pet setova, a pobjeda se na kraju slavila u domaćim redovima…

Nije neobično da se na jednom odbojkaškom meču odigra pet setova, ali da se odigra pet dramatičnih setova i da se na kraju na razliku poena u petom setu odluči o pobjedniku, e to je već utakmica tijekom koje su prisutni mogli uživati u punom smislu riječi.

Baš takva utakmica igrala se u sinjskoj dvorani. Sinj je poveo 1:0 u setovima, no gošće su u naredna dva preokrenule i bile na korak do pobjede, ali Sinj je u četvrtom slavio s 25:23 pa je odluka o pobjedniku ostavljena za završnu rundu.

Peti set bio je vrhunac drame, a za pobjedu se, uz kvalitetu, morala pokazati i zavidna psihološka razina. Sve je na kraju stalo u dva poena razlike koja su se našla na strani Sinja, uz konačnih 18:16.