baner čovo

Poraz Junaka u golijadi na Korčuli

Objavljeno: 6 lipnja, 2015

Junak - Željko Sablić

Odličnu utakmicu odigrali su Zmaj iz Blata te Junak, postigli čak sedam golova, no jedan više ipak je završio u mreži Junaka…

ZMAJ (B) – JUNAK 4:3 (2:0)

Strijelci: 1:0 Žuvela (11), 2:0 Balić (42), 2:1 Sablić (48), 2:2 Jelić (58), 3:2 Balić (61), 3:3 Sablić (67), Ercegović (74-11m)

Junak se nije s pozitivnim rezultatom uspio vratiti iz Blata na Korčuli, ali bez obzira na poraz prvenstvo je zaključio na osmoj poziciji uz 12 pobjeda, 13 poraza i devet neriješenih utakmica.

Domaćin je prvih 45 minuta zaključio s dva gola prednosti i činilo se da će bez većih problema sačuvati stečenu prednost. Prvi je zabio Žuvela u 11. minuti, dok je drugi u mrežu Plavih pospremio njihov nekadašnji igrač Bože Balić.

U nastavku druga priča. Junak se razigrao, već nakon tri minute igre na 2:1 smanjio je prvi topnik lige Sablić, dok je stvari na početak nakon novih deset minuta igre vratio Jelić (2:2).

Novu prednost Zmaju donio je ponovno Balić u 61. minuti, no uzvratio je još jednom i Sablić nešto kasnije, dok je odlučujući gol za pobjedu domaće momčadi zabio Ercegović iz kaznenog udarca u 74. minuti.