baner čovo

Preokret OSK-a, poraz Tekstilca

Objavljeno: 11 travnja, 2015

lopta

Sjajnu utakmicu odigrali su u Otoku OSK i Omladinac, a na kraju su gledatelji vidjeli čak šest golova i pobjedu domaćih, dok je s druge strane, u istom rangu natjecanja novi poraz upisao sinjski Tekstilac…

OSK – OMLADINAC 4:2 (1:2)
(Vučemilović-Alegić 11m 45+3′, 73′, 11m 90+3′, Poljak 63′ / Juretić 16′, Čorić 34′)

Veliki preokret napravio je OSK na Golim brdima za ostanak u samom vrhu Prve županijske lige. Otočani su gubili s dva gola razlike, no tada su na krilima Vučemilovića-Alegića osigurali nova tri boda.

Gosti su do vodstva došli u 16. minuti golom Juretića, da bi im velikih 0:2 donio Čorić u 34. Ipak, debelo u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Vučemilović-Alegić je s 11 metara smanjio rezultat na 1:2.

U nastavku je napadač OSK-a još dva puta pogađao mrežu gostiju, prvo u 73., a potom i za konačnih 4:2 ponovno u trećoj minuti nadoknade i ponovno s 11 metara. Treći gol za OSK djelo je Bože Poljaka.

TEKSTILAC – JADRAN KS 0:3 (0:1)
(Grubišić 8′, Šiškov 56′, Periš 79′)

Tekstilac nije uspio na domaćem terenu prekinuti niz lošijih rezultata. Jadran se pokazao kao bolja momčad, ali da se s pravom nalazi u vrhu poretka, dok je sinjska momčad i dalje ostala na predzadnjoj poziciji.

Već u osmoj minuti gosti su u vodstvo došli golom Grubišića, a isti rezultat bio je i nakon odigranih prvih 45 minuta. U nastavku gosti postižu još dva zgoditka, prvo je na 2:0 povisio Šiškov, da bi “točku na i” stavio Periš desetak minuta prije kraja.

Tekstilac i dalje bježi šest bodova posljednjim Vinjanima, no Imoćani će sutra imati priliku smanjiti taj zaostatak.