Banner CORE HIT RADIO

Rukomet: Kamičak u Biogradu upisao prvi poraz, Trilj već deveti

Objavljeno: 12 prosinca, 2021
rukomet

Poslije niza od deset pobjeda, Kamičak je na “minu” naletio u Biogradu, gdje je istoimeni domaćin iznenađujuće slavio pobjedu. Poraz, deveti u sezoni, rezime je triljskog ovotjednog nastupa…

BIOGRAD- KAMIČAK 30:25 (16:17)

Kamičak je u prvih 30 minuta imao konstantnu blagu prednost, ne veću od dva razlike, ali ipak je imao kontrolu nad rezultatom. Zanimljiva završnica prvog djela u plusu od jednog zgoditka ostavila je sinjsku momčad (16:17).

Jednako uzbudljivo bilo je i u nastavku susreta. Domaćin je otvaranju s dva gola u nizu prednost preselio na svoju stranu, ali Kamičak je odgovorio te prednost zadržao sve do 39. minute (20:21).

Tada opet domaćini dižu ritam, ponovno dolaze u minimalno vodstvo, koliko su imali i na ulasku u posljednjih deset minuta (24:23). Tada se, zapravo, utakmica lomi. Biograd serijom 3-0 odlazi na do tada najvećih plus četiri i mirno utakmicu privodi kraju.

Bila je ovo posljednja utakmica za Kamičak u ovoj godini, a sljedeća je na rasporedu 5. veljače kada u Sinj stiže vodeći Ardiaei. Gašpar je s devet golova bio prvo ime sinjske momčadi.

TRILJ – OPUZEN 20:34 (13:21)

Više-manje, rezultatska neizvjesnost je počela nestajati već nakon desetak minuta igre, da bi do poluvremena gosti ostvarili visokih plus osam (13:21).

Opuzen je u istim ritmu nastavio i nakon povratka s odmora, prednost je gradio kako je vrijeme odmicao te na kraju serijom od 6-0 zaključio utakmicu rezultatom 20:34.

U redovima Trilja Bajić je postigao pet golova, dok su po četiri postigli Galić i Kozina. Početkom veljače Trilj ide u goste Kingtradeu u Makarsku.