Rukomet: Kamičku deveta pobjeda, Trilj u tjednu upisao čak dvije

Objavljeno: 28 studenoga, 2021
rukomet

Kamičak je devetu prvenstvenu pobjedu slavio u gostima kod Krilnika, kojeg u tjednu svladao i preporođeni Trilj, a da na tome ne ostane Triljani su se pobrinuli i za vikend kada su protiv Mokošice slavili još jednu pobjedu…

KRILNIK – KAMIČAK 30:37 (13:18)

Kamičak je upisao novu pobjedu, prilično očekivanu protiv Krilnika koji na kontu ima svega dva boda. Bio je to izjednačen susret tek do 18. minute i rezultata 11:11, nakon čega se Sinjani serijom 4-0 odvajaju i poluvrijeme zaključuju s 13:18.

U nastavku susreta Kamičak je imao i po devet golova viška, a iako je u jednom trenutku domaćin povezao pet golova za minus četiri, nikakve neizvjesnosti tu nije bilo.

Prvi sinjski topnik bio je Zdilar s devet golova, a gol manje postigao je Gašpar. U sljedećem kolu na rasporedu je lokalni derbi u kojem će Kamičak biti domaćin Trilju.

KRILNIK – TRILJ 27:29 (12:15)

U četvrtak Trilj je konačno stigao do prve pobjede i to u gostima kod Krilnika, dakle dva dana ranije od Kamička. Triljani su u u završnici prvog poluvremena stvorili tri gola viška, ali u drugom se rješavalo pitanje pobjednika.

Trilj je u 43. minuti imao plus pet, bio je najboljem putu da mirno privede utakmicu kraju, ali kako je vrijeme odmicalo tako su domaćini smanjivali prednost i pet minuta prije kraja poravnali. Ipak, u završnici golovima Kalopera pobjeda odlazi Trilju. Prvi strijelac, pak, bio je Marić s deset golova.

TRILJ – MOKOŠICA 32:28 (19:15)

Osokoljeni prvom pobjedom, Triljani su slavili i u subotu, ali sada na domaćem parketu protiv Mokošice. Gotovo od prve minute domaći su kontrolirali tijek zbivanja te su na odmor odnijeli četiri gola viška.

Početkom drugog dijela gosti su stigli do minus dva, ali nakon što je taj napad odbijen, Triljani su bez većih problema susret priveli kraju i slavili svoju drugu pobjedu. Ovog puta s deset zgoditaka istaknuo se Galić.