Rukomet: Sinj slavio u Kup dvoboju protiv Makarske

Objavljeno: 21 studenoga, 2019

Rukometašice Sinja slavile su u četvrtfinalnom kup dvoboju Regije jug koji se igrao u Makarskoj…

Sinj je u kup startao pobjedom protiv Hotela Makarske, drugoligaške ekipe s kojom je  dosta godina dijelio drugoligašku sudbinu.

Dobrih 20-ak minuta Makaranke su bile u egalu, ali kako se približavao poluvrijeme tako se i Sinj krenuo odvajati i do poluvremena ostvario plus tri (13:16).

Odmah na počeku drugog dijela susret je prelomljen na stranu Sinja koji je u konačnici slavio rezultatom 33:28.

Sinjsku ekipu s osam golova predvodila je Mažurin, Čović je postigla sedam, Majić šest, a Hrgović-Tomić pet pogodaka.

Za ovu kup akciju na raspolaganju nisu bile ozlijeđene Masnić i Boban, dok su zbog reprezentativnih obveza odsutne bile Lovrić, Zorica, Paštar i Bilandžić.