Rukometašicama Sinja nova pobjeda u uvertiri za veliki Kup obračun s Osijekom

Objavljeno: 24 veljače, 2019

Novu uvjerljivu pobjedu ostvarile su rukometašice Sinja koje su u 11. kolu drugoligaškog prvenstva slavile na domaćem terenu protiv Hotela Makarska…

Gošće su se držale u egalu sve do desetak minuta prije kraja prvog poluvremena, ali treba svakako istaknuti da su u tim trenutcima za Sinj igrale kadetkinje kojima je trener dao priliku od prve minute, kako bi se što bolje pripremile za nadolazeće Državno prvenstvo.

No, čim su ušle nešto starije djevojke razlika u kvaliteti dobila je potvrdu i u rezultatskom smislu. Tako je Sinj do poluvremena pobjegao do 14:11, a isto se nastavilo u nastavku, sve do konačnih plus 13.

U redovima Sinja na vratima prve ekipe debitirala je 14-godišnja Ana Ugrin koja je u 40-ak dobivenih minuta odradila jako dobar posao. Što se gol učinka tiče, Martina Čović je zabila šest golova, a četiri Matea Mažurin.

U sljedećem kolu Sinj gostuje u Trogiru, ali već u srijedu očekuje nas rukometna poslastica u okviru osmine finala Kupa Hrvatske kada je Sinj domaćin prvoligašicama iz Osijeka.

Taj susret na rasporedu je od 17 sati i bit će to jedna od najvećih utakmica u povijesti kluba, barem što se seniorskog sastava tiče.