Slavlje sinjskih odbojkašica u Istri

Objavljeno: 23 veljače, 2014

žok sinj

Sjajne vijesti stigle su iz Istre gdje su sinjske odbojkašice ostvarile prvu gostujuću prvoligašku pobjedu, treću ukupno, čime su konačno naplatile sate i sate rada, ali i dobre igre tijekom cijelog prvenstva koje pak nisu dovoljno često znale konkretizirati.

Nakon što su u niz navrata dobivale čestitke za dojam zbog vrlo dobre igre, Sinjanke su u Vodnjanu protiv istoimene ekipe uspjele taj isti dojam pretočiti u prve gostujuće bodove s kojima su prekinule seriju poraza i tako pokazale da zaslužuju biti u ovom rangu natjecanja.

Već tradicionalno sinjske odbojkašice uzele su prvi set (16:25), a nakon što su u drugom pokleknule (25:22), činilo se da će se ponoviti već previše puta viđen scenarij. Ipak, ovaj put dobra igra došla je na naplatu.

Na krilima kapetanice Anđele Babić naše su djevojke ponovno zbile redove i naredna dva seta riješile u svoju korist ( 22:25, 14:25), čime su na svojevrstan način pozvale svoje simpatizere da ih u narednom kolu u Sinju podrže protiv riječke Drenove koja trenutno drži četvrtu poziciju.