Težak poraz OSK-a na Golim Brdima

Objavljeno: 16 listopada, 2021
OSK Jadran Luka Ploče

OSK je upisao još jedan visok poraz, a ovog puta bodove im je uzeo Jadran iz Ploča…

OSK – Jadran LP 2:5 (2:3)

Otok – SC Gola Brda. Gledatelja: 100
Sudac: Josip Zec (Split)
Strijelci: 0:1 Kalfić (18.), 0:2 Mart. Musulin (20.), 1:2 Vukušić (24.), 1:3 Kordić (28.), 2:3 Ganassi (34.), 2:4 Theodosiou (78.), 2:5 Raguž (90.)
Najbolji igrač: Giorgos Theodosiou (Jadran LP)

OSK: Cvrlje, Barać, Bašić (od 83. De Sciscio), Vukušić (od 83. Marunica), Tadić, Radman Livaja, Vuleta, Spajić, Norac-Kevo (od 23. Matijašević), Grčić (od 46. Marinović), Ganassi (od 46. Vidović).

Jadran LP: Topić, I. Marić, Krstičević (od 64. Primorac), Raič, M. Marić, Kalfić (od 90. Antunović), Mart. Musulin, Kordić, Nikolac, Theodosiou (od 79. Raguž), Mark. Musulin (od 79. Romić).

Problemi za domaće počeli su od 18. minute kada je Kordić uposlio Kalfića, a ovaj loptu pospremio u mrežu zs 0:1. Samo dvije minute poslije Martin Musulin je umakao po desnoj strani i Jadranu donio dva gola prednosti.

OSK se vratio u 24. minuti, Matijašević je asistirao Vukušiću koji pogotkom vraća domaće u utakmicu, međutim, već u 28. Theodosiou u kontri dodaje do Kordića koji pogađa za 1:3.

Otočani se nisu predavali i do odmora su ponovno uhvatili priključak golom Ganassija iz 34. minute.

Početkom nastavka odlične prilike imali su Barać i Vidović. Prvom je s noge loptu skinuo Kordić u matnoj situaciji, da bi par minuta poslije Vidoviću udarac obranio vratar Jadrana.

Pločani su do kraja još dvije lopte pospremili u mrežu domaće momčadi. Prvo je pogodio Theodosiou u 78. minuti, dok je konačan rezultat djelo Raguža iz 90. minute.