mudrica FIS  MIJETON hrv solar COMMODO

Trilj: U subotu 7. Božićni sajam

Autor/ica
Objavljeno: 18 prosinca, 2019
BOŽIĆNI SAJAM TRILJ

Turistička zajednica grada Trilja organizira 7. Božićni sajam koji će se održati 21. prosinca 2019. godine s početkom od 15 sati kraj Visećeg mosta..

U raznovrsnoj ponudi božićnih ukrasa i rukotvorina, te meda i medarskih proizvoda, sigurno ćete pronaći ideje za božićne poklone za vaše najmilije, te na taj način i podržati rad i trud svih izlagača.

Za sve posjetitelje u dobrom duhu Božića Turistička zajednica grada Trilja pripremila je slatke delicije triljskog kraja uz čašicu dobrog kuhanog vina.

Kao poseban dio ovog događanja između ostalog održati će se i humanitarna prodaja čestitki napravljenih tijekom radionica u organizaciji Likovne udruge ‘Tilurium’ Trilj.

‘Nakon sajma također pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže u paljenju četvrte adventske svijeće te uživaju u večernjem programu uz Klapu Sinj, Dream Team Babe iz Ljubuškog te grupu Vertigo i Branku Medaka’, poručuju iz triljske Turističke zajednice.

ferata@ferata.hr
0997370409