Učenici SSŠ Bana Josipa Jelačića u Sinju osvojili zlatnu medalju i 1. mjesto na Grand Gourmet

Objavljeno: 10 prosinca, 2021
sss

Učenici SSŠ Bana Josipa Jelačića u Sinju sudjelovali su na manifestaciji Grand Gourmet, na kojem su osvojili zlatnu medalju i 1. mjesto u sinkroniziranom posluživanju.

Manifestacija se odvija od 7. do 10. prosinca u hotelu Radisson Blu u Splitu, u organizaciji SKMER-a (Šefovi kuhinja mediteranskih i europskih regija).

Učenici 3. k i h razreda smjera konobar, Ante Vukadin, Ante Babić i Marko Jukić, uz vodstvo mentorice i profesorice Katarine Sablić, osvojili su zlatnu medalju i 1. mjesto u kategoriji ‘Sinkronizirano posluživanje’, u kojoj su 3 konobara sinkronizirano posluživala 3 gosta.

sss

Na natjecanju je sudjelovalo 7 ekipa od Dubrovnika do Raba, a svojim izvrsnim rezultatom učenici sinjske Srednje strukovne škole pokazali su svoja znanja i vještine u posluživanju.