Vrijedan bod Tekstilca u Vrlici

Objavljeno: 5 svibnja, 2014

tekstilac-junak

Sinjski Tekstilac je u derbiju kola u Vrlici protiv istoimenog protivnika osvojio bod, čime je i dalje ostao u utrci za naslov prvaka…

VRLIKA – TEKSTILAC 1:1
(Vučemilović-Alegić 55’/ Matas 90′)

Tekstilac je u ovom kolu, iako tek s tek jednim osvojenim bodom, profitirao kao malo kada. Naime, njihov izravni konkurent Hvar je zapeo kod Poljičanina koji ih je deklasirao s 5:0 pa sada sve konce prvenstva drži u svojim rukama s bodom viška i povoljnim rasporedom do kraja.

No, do boda je sinjska momčad stigla tek u posljednjoj minuti susreta. Sam susret ponudio je uistinu dosta dobar nogomet, igralo se otvoreno i dopadljivo, a prvi su do gola stigli domaćini za koje je u 55. pogodio Vučemilović-Alegić.

Veliki bod gostima donio je Matas golom u 90. minuti, pa će sada s kudikamo više elana i motiva Tekstilac u narednom kolu dočekati splitski Adriatic.