Završnica triljskog malonogometnog turnira

Objavljeno: 12 rujna, 2014

Trilj mali nogomet3

Na malonogometnom turniru u Trilju odigrana su četvrtfinala u kojima su prolazak u polufinale izborile momčadi Doline mira, Gradske kavane, Carpe diema te JM Nicolier Numero uno…

U polufinalu, koje je na rasporedu u ponedjeljak, sastat će se J.M.NICOLIER NUMERO UNO – CB GRADSKA KAVANA (20:00 h) i KAVANA CARPE DIEM – DOLINA MIRA (21:00 h). Finale je predviđeno za srijedu, dakako, ako vremenski uvjeti budu povoljni.

Rezultati četvrtfinala :

TORCIDA OTOK – DOLINA MIRA 2:3

U prvoj utakmici koju su odigrali Torcida Otok i Dolina mira sijevalo je s obje strane. Iskusni Otočani poveli su preko Stipe Banića, ali raspoložena ekipa Doline Mira, predvođena Maretićem i nezaustavljivim Stipom Vrdoljakom, dolazi do rezultata 2:2. I jedna i druga ekipa krenule su na sve ili ništa, ali Vrdoljak se pretvara u najboljeg pojedinca na terenu te svojim trećim golom odvodi Dolinu Mira u polufinale turnira.

GRADSKA KAVANA – SAMO LAGANO MNK USTANIK 5:1

Vrlo zanimljiva utakmica s puno poznatih imena na terenu.
U prvom poluvremenu igralo se podjednako, s jedne i druge strane oprezno (1:1). U drugom, Gradska Kavana dolazi u vodstvo 2:1 te kontrolira igru. Ekipa Ustanika imala je svojih šansi koje nisu iskoristili. Kotorović i ekipa ubacuju u višu brzinu te Kavanu odvode na 5:1, pokazujući da namjeravaju obraniti titulu prošlogodišnjeg pobjednika.

KAVANA CARPE DIEM – VINA ANĐELIĆ 9:3

Dugo iščekivan derbi dviju triljskih ekipa. Ekipa iz Carpea u utakmicu je ušla silovito te su poveli golom Samardžića. S druge strane prijete Tomašević i Janković, ali unatoč njihovom trudu, Samardžić postiže još dva pogotka te se poluvrijeme završava rezultatom 3:0. U nastavku igre, Carpe diem kreće po svoj četvrti pogodak te Banić iz kontre jakim udarcem matira nemoćnog Markovića. Ipak, Vina Anđelić pokazaju da nije gotovo. Tomašević postiže 2 gola i rezultat postaje neizvjestan. Zatim na scenu ponovno izbija Samardžić te s još dva gola najavljuje sigurnu pobjedu Carpe diema.

CB MENDULA – J.M.NICOLIER NUMERO UNO 2:3 (1:1)

Zadnja utakmica večeri, opet dvije odlične ekipe, prošogodišnji finalisti CB Mendula protiv poznatog CB Numero uno i njihovih prijatelja iz Splita. Obje ekipe u početku su bile oprezne bez pravih šansi, ali kako je vrijeme odmicalo na terenu je bilo sve zanimljivije. Mendula je povela 1:0 , ali u drugom dijelu ekipa iz Numera, predvođena poznatim malonogometašem Renatom Buzovom, stvara više šansi. Pred kraj susreta dolaze do izjednačenja sjajnim golom Josipa Juretića. Golman Numera Jure Galić Botić brani jedan penal te osigurava polufinale svojoj ekipi.