Županijske lige: Gostujuće pobjede za OSK i Tekstilac, katastrofa Triljana

Objavljeno: 17 ožujka, 2019

Lokalni niželigaši ove su subote bili u punom pogonu. Odlične vijesti stigle su za poklonike otočke i sinjske momčadi, za razliku od triljskih koje su doživjele prave debakle…

Nogometaši OSK-a ovog su vikenda gostovali u Vinjanima gdje su svladali domaćina s uvjerljivih 3:1. Već nakon 45 minuta igre sjajno poluvrijeme OSK je zaključio s dva gola prednosti, zabijali su Plavša i Ljubas, da bi u nastavku nakon što je domaćin smanjio, imali snage da novim golom, kojeg je ovog puta postigao Čugura, otklone sve dileme oko imena pobjednika.

Pravu katastrofu doživjeli su triljski predstavnici u drugom razredu županijskog nogometa. Čaporice su na svom terenu poražene od sinjskog Tekstilca sa 6:1, dok je Trilj u Trogiru morao potpisati jedan od najtežih poraza od osnutka, čak 11:0. Strijelci za Tekstilac bili su Milanović-Litre (2), Bazina i Banić-Škojo (3), a i onaj gol za Čaporice djelo je igrača Tekstilca Bazine.