Županijske lige: OSK i Tekstilac pobjedama stigli pred sam vrh

Objavljeno: 27 listopada, 2019

Prilično uspješan nogometni vikend je iza predstavnika Cetinske krajine. Jedine koje su ostale bez bodova su Čaporice…

OSK je konačno na jednom gostovanju odigrao onako kako igra na svom domaćem terenu. A takva predstava zaključena je pobjedom u Stobreču od 4:2, s tim da je odličnih prvih 45 minuta zaključeno s rezultatom 3:0. Za OSK su golove zabijali I. Bašić, Jukić, Buljan i Vučemilović-Alegić. Gostujući bodovi značili su i proboj na drugu poziciju na tablici. OSK u sljedećem kolu dočekuje GOŠK.

Uvjerljive predstave ovog vikenda imali su nogometaši Tekstilca i Glavica. Sinjska je momčad na svom terenu slavila s 5:0 protiv Trilja uz golove Banić-Škoje (2), Katića, Mažurina i Gugića. Tekstilac u osmom kolu gostuje kod Mosora.

Glavice su u ovom kolu gostovale u Trogiru gdje su upisale pobjedu od 3:0. Nakon tri minute igre mrežu gostiju otključao je Tomašević, da bi u 23. minuti autogol postigao Zelembaba. Konačan rezultat u drugom poluvremenu postavio je Tadić. Glavice narednog vikenda dočekuju Čaporice.

Jedino su Čaporice ostale bez po pobjede. Njih je s uvjerljivih 4:1 svladao Jadran iz Supetra. Jedini gol za domaće postigao je Ljubas. Zanimljivo, gosti su nastupili sa svega 10 igrača i bez zamjena.