Županijske lige: OSK u Dugom Ratu razbio Orkan i ostao usamljen na vrhu

Objavljeno: 10 studenoga, 2019

Nogometni vikend definitivno je ostao u znaku nogometaša OSK-a koji su se slavljem na gostovanju kod Orkana odvojili na vrhu ljestvice Prve ŽNL…

Sjajnu formu OSK je potvrdio i na gostovanju u Dugom Ratu gdje je preokrenuo zaostatak od 2:0 na poluvremenu u veliku pobjedu od 4:2 kojom je ostao usamljen na vrhu poretka s tri boda viška na najbližu pratnju, odnonso Mladost iz Prološca.

Orkan je već u 22. minuti imao 2:0, a taj rezultat potrajao je sve do 54. kada je zabio Vučemilović-Alegić za 2:1. U 65. rezultat je poravnao Plavša, da bi drugim golom Vučemilović-Alegić kreirao i preokret u 70. minuti. Točku na i stavio je Buljan u posljednjoj minuti. U 11. kolu OSK je domaćin Zmaju iz Makarske.

Tekstilac je protiv Mosor Žrnovnice stigao do nove pobjede kojom je ostao u priključku s vrhom poretka. Gubila je sinjska momčad na poluvremenu, ali u nastavku je Stipe Banić-Škojo s tri gola torpedirao goste i svojoj momčad omogućio slavlje.

Triljski gradski derbi zaključen je slavljem Trilja, dok su Čaporice i dalje bez pobjede u ovoj sezoni. Trilj je poveo u četvrtoj minuti preko Svaline, ali samo tri minute kasnije za Čaporice izjednačuje Bartulović. Za novu prednost u 19. minuti je ponovno zabio Svalina, a dva gola do kraja postigao je i Kurtović-Vileta.

Vinjani su u najzanimljivijem susretu devetog kola slavile protiv Glavica rezultatom 3:1. Domaći su već do 22. minute imali tri gola viška, dok je konačan rezultat u drugom dijelu postavio Labrović.

U 10. kolu Glavice su domaćin vodećem Valu, Trilj drugoplasiranim Vinjanima, dok će u goste Tekstilac kod Adriatica, a Čaporice kod Mosora.