Županijske lige: Pobjede Tekstilca i Trilja

Objavljeno: 13 listopada, 2019

Ovog vikenda u županijskom nogometnom rangu naši su predstavnici upisali dvije pobjede, ali i tri poraza…

Za nogometaše OSK-a je sve dobro krenulo, zabio je u 23. minuti Ivica Bašić za 0:1, ali do odlaska na odmor domaćini su izjednačili iz kaznenog udarca u 41. minuti. U drugom dijelu Imotski je još dva puta tresao mrežu otočke momčadi te na kraju slavio rezultatom 3:1. OSK u sljedećem kolu igra na Golim brdima protiv Poljičanina.

Trilj je do druge prvenstvene pobjede stigao u gostima kod Mosor Žrnovnice, rezultatom 4:2. Golove za Trilj postigli su M. Vukas, Kurtović-Vileta i Bajić uz autogol domaćeg Balića. Trilj je u šestom kolu domaćin Adriaticu.

Pobjedu u ovom kolu pišemo i Tekstilcu koji je nakon 0:0 u prvom dijelu proradio u nastavku i dvama golovima Banić-Škoje te jednim Šentije upisao treću pobjedu za treće mjesto u poretku drugoligaša. Naredni vikend donosi obračun Glavica i Tekstilca.

Glavice su poražene u Dugopolju od Adriatica s 2:1 i to nakon vodstva za koje je zabio Vuković iz kaznenog udarca u četvrtoj minuti. Težak poraz upisale su Čaporice od kojih su bili bolji Vinjani rezultatom 4:1. Jedini gol za Čaporice zabio je Bartulović. Čaporicama sada slijedi gostovanje kod Vala.