Županijske lige: Tekstilac jedini slavio pobjedu

Objavljeno: 17 studenoga, 2019

Mršav učinak ovog vikenda ostvarili su predstavnici Cetinske krajine u županijskim nogometnim natjecanjima. OSK se spašavao protiv Zmaja, a rang niže jedini su bodove osvojili nogometaši Tekstilca…

OSK je u derbiju kola pred svojim navijačima teškom mukom stigao do jednog boda protiv Zmaja, ali i dale je ostao uvjerljivo na prvom mjestu u poretku. Naime, gosti iz Makarske imali su vodstvo od 2:0, da bi prvo u 90. minuti za domaće smanjio Vučemilović-Alegić, a konačnih 2:2 u 94. postavio Matijašević. U sljedećem kolu OSK gostuje u Omišu.

Drugi poraz u nizu Glavice su upisale protiv vodećeg Vala na svom terenu, a jedini gol za pobjedu Kaštelani su postigli u 76. minuti susreta. Poraze su upisala i oba triljska predstavnika, Trilj od Vinjana, a Čaporice od Mosora.

Tekstilac se jedini od naših predstavnika veselio bodovima i to na gostovanju u Dugopolju gdje domaće utakmice igra Adriatic. Splićani su imali vodstvo od 2:0 na poluvremenu, ali u nastavku Tekstilac dvama golovima Banić-Škoje i po jednim Ramljaka te Mažurina, osvaja puni plijen.

U 11. kolu Glavice gostuju u Supetru, Trilj u Kaštel Starom, dok Čaporice dočekuju Mosor Žrnovnicu. Slobodan je Tekstilac,