Županijski nogomet: Važna gostujuća pobjeda OSK-a, Glavice i dalje ne posustaju

Objavljeno: 6 svibanj, 2018
nogomet

Važne pobjede domogao se OSK na Braču, Glavice su nastavile u sjajnom proljetnom ritmu, a bilježimo i pobjede triljskog dvojca. Tekstilac, pak, nije imao razloga za zadovoljstvo…

Kada je došlo “stani-pani” OSK je pokazao svoje najbolje lice i slavio uvjerljivu pobjedu u Postirama te tako i dalje održao priključak u borbi za opstanak. Nakon obostrano promašenih jedanaesteraca iz prvog dijela, domaćin je poveo u 47. minuti. OSK je izjednačio u 60. minuti golom Petra Bašića, a potpuni preokret stigao je već nakon nove dvije minute igre kada je zabio Marko Bašić. U 71. domaćini postižu autogol, a konačnih 4:1 za OSK djelo je godinu mlađeg od dva Marka Bašića.

Novu odličnu utakmicu odigrali su i Glavičani u Supetru kod Jadrana. Povela je domaća momčad u 34. minuti, ali već u 36. Munivrana je stvari vratio na početak. Za konačnih 1:2 i pobjedu Glavica gol je zabio Poparić u 60. minuti igre.

Pomalo nevjerojatnih devet golova utrpali su nogometaši Trilja svojim kolegama iz Vrlike. Čak četiri gola u pobjedi svoje momčadi postigao je Ivan Svalina, dva puta je mrežu tresao Bartulović, dok su po jednom strijelci bili Ivan Neven Vukas, Josip Vukas i Tadić.

Uspješan vikend je i iza Čaporica koje su srušile jednog od pretendenata za naslov, Vinjane, rezultatom 3:1. Triljska momčad je do poluvremena imala dva gola prednosti, strijelci su bili Pantović i Topalušić. Vinjani su smanjili u 54. minuti, a “točka na i” ovog susreta stavljena je u drugoj minuti sudačke nadoknade kada je svoj drugi gol postigao Topalušić.

Jedini koji ovo kolo neće pamtiti po dobrom su igrači Tekstilca koji su poraženi u Trogiru s uvjerljivih 5:0.