Županijski nogomet: Važna pobjeda OSK-a, Tekstilcu lokalni derbi

Objavljeno: 13 svibnja, 2018
lopta

Zanimljive dvije utakmice bile su pred našim županijskim ligašima. Lokalni derbi igrali su Tekstilac i Glavice, a važan susret za opstanak u ligi igrao je OSK na Golim brdima…

Kolo prije kraja OSK je na domaćem terenu igrao silno važnu utakmicu u kojoj mu je igrala samo pobjeda. A do nje je i došao golom Ivice Bašića iz 61. minute s kojim je pobjegao s dna ljestvice. U posljednjem kolu Otočani gostuju kod GOŠK-a u Kaštel Gomilici.

U drugom rangu županijskog nogometa Trilj i Čaporice nisu igrali ovog vikenda, ali zato je na rasporedu bio lokalni derbi Tekstilca i Glavica u kojem je na kraju uvjerljivu pobjedu upisala sinjska momčad.

Za Glavičane je sve počelo i više nego dobro, za 0:1 zabio je Poparić, ali sve ostalo otišlo je na stranu domaćih. Već do odmora za preokret su pogađali Anušić i Santo, a drugospomenuti je strijelac bio i za 3:1 u 56. minuti. Konačan rezultat od 4:1 postavio je Milanović-Litre minutu prije kraja.