OSK se uvjerljivom pobjedom oprostio od sezone

Objavljeno: 26 svibnja, 2019

U posljednjem ovosezonskom nastupu OSK je na Golim brdima bio uvjerljiv protiv Jadrana iz Kaštel Sućurca, rezultatom 4:1…

OSK je prvi dio utakmice zaključio vodstvom od 1:0, strijelac je bio Ivan Katić, da bi u nastavku predstava otočke momčadi bila još uvjerljivija.

U nastavku su za domaće još golove postizali Jure Matijašević, Marko Bašić st. i Ivica Bašić.

OSK je sezonu zaključio na šestoj poziciji u prvenstvu, s plus jedan gol razlikom, ali ono najvažnije promovirano je dosta mladih igrača koji su i više nego dobro iskoristili svoje prilike.

Nema sumnje da nas naredne sezone očekuje još bolji OSK, s godinom više u nogama njihovih mladića, a tko zna, možda ponovno iznenade i pokucaju na vratara Treće HNL.