Banner CORE HIT RADIO

Prva ŽNL: OSK slavio, a Tekstilcu bod u posljednjem jesenskom kolu

Objavljeno: 3 prosinca, 2022

U 13. kolu županijskog nogometnog prvenstva OSK je slavio u Tučepima, a Tekstilac je na svom terenu uhvatio jedan bod…

Posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva bilo je sretno za otočke nogometaše koji su s 3:1 slavili protiv Jadrana i tako ovaj dio natjecanja zaključili bez poraza. U prvom poluvremenu mreže se nisu tresle, ali zato je uzbudljivo bilo u nastavku.

Pogotkom Banića u 57. minuti OSK je poveo 1:0, a prednost je držao sve do 73. minute kada za domaće zabija Bušelić. Tri minute poslije OSK ponovno dolazi do prednosti, a zasluge su išle prema Šarić-Hodžiću koji postigao autogol. Konačan rezultat u sudačkoj nadoknadi postavio je Radman Livaja.

Tekstilac je uzeo bod u srazu s Valom, a malo je falilo da dođe i do pobjede. Naime, Jurić je u 14. minuti doveo Sinjane u vodstvo, što je bio i rezultat poluvremena.

Problemi za Tekstilac su krenuli od 46. minute kada je Mateljan zaradio drugi žuti karton. Domaći su uspješno branili svoj gol do 84. minute, ali Šimunović je tada uspio pronaći put do mreže i pogoditi za 1:1.

Nastavak prvenstva zakazan je za 25., odnosno 26. veljače 2023. godine.