Porazi OSK-a i Hrvaca, Junak igra u srijedu

Objavljeno: 22 ožujka, 2016

lopta

U danas odigranim utakmicama 21. kola Treće HNL-jug gostujuće poraze upisali su OSK i Hrvace…

PRIMORAC (B) – OSK 1:0 (0:0)
(Jurjević 90+3)

Nakon minimalne pobjede od prije tri dana u utakmici protiv Omiša, OSK je ovog puta poražen i to u Biogradu od domaćeg Primorca, što znači da će i dalje voditi grčevitu borbu za opstanak.

Domaćin je do pobjede došao tek u sudačkoj nadoknadi, sekunde su praktički dijelile Otočane od boda, no Jurjević je imao drugačije planove i sav trud gostiju bačen je u vjetar.

Na Veliku subotu OSK će na Golim brdima igrati protiv druge momčadi Hajduka.

NERETVANAC – HRVACE 2:1 (1:0)
(Mihaljević 31′, Medak 72’/ Borozan 77′)

Bolje sreće nisu bile niti Hrvace koje su se s gostovanja u dolini Neretve vratile praznih ruku. Naime, ovom pobjedom Neretvanac je zadržao čelo ljestvice.

Domaćin je poveo golom Mihaljevića u 31. minuti, a s tim rezultatom momčadi su otišle i na odmor. U nastavku, domaćin je udvostručio svoju prednost golom Medaka koji je zabio u 72. minuti, dok je konačnih 2:1 postavio Borozan pet minuta kasnije.

Hrvace će narednog vikenda na svom igralištu ugostiti Omiš.

Podsjećamo i kako će Junak svoj susret 21. kola igrati u srijedu (sutra, 15 sati) protiv Zmaja iz Blata na Korčuli.