Prva ŽNL: OSK preokrenuo u Prološcu, Tekstilac zapeo u Sućurcu

Objavljeno: 24 ožujka, 2024

U 18. kolu prvenstva Prve ŽNL pobjedu su slavili Otočani, za razliku od Sinjana koji su brzo položili oružje u Sućurcu…

JADRAN KS – TEKSTILAC 4:0 (4:0)

Tekstilac se nije dobro proveo u Sućurcu gdje je domaći Jadran slavio s uvjerljivih 4:0. Sve je zapravo bilo gotovo nakon 25 minuta igre kada su postignuta sva četiri gola. Sve nakon toga svelo se na čisto odrađivanje posla za domaću momčad.

Tekstilac će nove bodove u sljedećem kolu, koje se igra za 14 dana, loviti protiv još jednog Jadrana, ovog puta onog iz Tučepa i to opet u gostima.

MLADOST (P) – OSK 2:3 (1:0)

OSK se vratio na pobjednički kolosijek pobjedom na uvijek neugodnom gostovanju u Prološcu. Domaća je momčad imala vodstvo od 1:0 na poluvremenu, ali OSK je u nastavku sve okrenuo na svoju stranu.

U 51. minuti je Banić poentirao za 1:1, da bi Marinović u 67. pogodio za preokret, a treći gol za OSK postigao Grgat u 74. minuti. Mladost je u 79. minuti drugim golom Ribičića uspjela smanjiti i na tome je i ostala. OSK je u sljedećem kolu domaćin Imotskom.