Županijski nogomet: Nova pobjeda Glavica, OSK ponovno na dnu poretka

Objavljeno: 29 travnja, 2018
lopta

U županijskim nogometnim ligama naši su predstavnici za protivnike imali redom vodeće momčadi u prvenstvima…

Novu odličnu utakmicu Glavice su odigrale na domaćem terenu protiv Trogira kojeg su svladale rezultatom 2:0. Mrežu gostiju načeo je Poparić iz kaznenog udarca u 41. minuti, a isti igrač postavio je i konačan rezultat u 83. minuti.

Samo su minute dijelile Tekstilca da uzme bod vodećoj momčadi prvenstva Poljičaninu, ali na kraju je u 90. minuti za goste zabio Miketek. Bod su zato osvojile Čaporice u sudaru s Krilnikom.

Trilj je u 19. kolu gostovao kod drugoplasiranih Vinjana, držao je 1:1 do 65. minute, ali tada domaćin zabija za 2:1, nakon čega se rezultat više nije mijenjao. Strijelac za Trilj bio je Josip Vukas.

I OSK je za protivnika imao vodeću momčad prvenstva, budućeg prvaka Uskoka. Malo je Otočanima falilo da dođu do vrijednog boda, međutim, pobjednički gol za 2:1 gosti su zabili iz kaznenog udarca u 92. minuti. Jedini strijelac za OSK bio je Romić u 61. minuti.