Županijske lige: Porazi za Glavice, Tekstilac i Čaporice, jedini uspješan Trilj

Objavljeno: 18 travnja, 2017
lopta

U županijskom nogometnom natjecanju nove poraze upisali su Glavice, Tekstilac i Čaporice, a jedini koji su imali razloga za zadovoljstvo bili su nogometaši Trilja…

MRAČAJ – GLAVICE 2:1 (1:1)
(Puljiz 12′ 11m, 77’/ Matas 20′ 11m)

U derbiju začelja Glavice su poražene na gostovanju u Runovićima od donedavno najlošije momčadi prvenstva Mračaja, koji je tu poziciju prepustio Crvenima za koje izgleda spasa nema, barem ako se ne dogodi kakav veći obrat.

Domaćin je poveo iz kaznenog udarca u 12. minuti, strijelac je bio Puljiz, ali osam minuta poslije sudac je ponovno svirao najstrožu kaznu, ovog puta za Glavice za koje je izjednačio Matas. Do pobjede je domaćin došao tek u završnici utakmice, točnije u 77. minuti, drugim golom Puljiza.

Kažimo i kako su u redovima Glavica crvene kartone dobili Bikić i Labrović, oba u 38. minuti, prvi zbog nesportskog ponašanja u igri, a drugi zbog psovanja suca s klupe za rezervne igrače.

VRLIKA – TEKSTILAC 5:3
(Romić 27′, Mijač 65′, B. Vicić 75′, A. Vicić 78′ 11 m, I. Varnica 88’/ Jukić 34′, 50′, Šarac 63′)

Tekstilac i dalje nastavlja s porazima, a novi ih je stigao na gostovanju u Vrlici. Čak osam golova vidjeli su gledatelji, od čega je njih pet završilo u mreži sinjskog kluba, a tri kod domaćina.

TRILJ – DALMATINAC 1:0
(A. Vukas 27′)

S druge strane seriju dobrih predstava nastavio je Trilj koji je do nove pobjede stigao protiv Dalmatinca, čime je još jednom potvrdio da je kriza s početka drugog dijela prvenstva sada daleko iza.

ADRIATIC – ČAPORICE TRILJ 2:1
(Ćavar 15′ 11m, Stefanović 54’/ Lizatović 30′)

Čaporice su poražene od Adriatica na Klisu rezultatom 2:1. Domaćin je u vodstvo došao golom Ćavara s 11 metara, ali već u 30. minuti Lizatović je stvari vratio na početak. Ipak, slavlje Adriaticu donio je Stefanović golom u 54. minuti.